hoofdnavigatie

Navigatie als persoon

navigatie team

home > ploegen > detailploeg

G10AaliasU10A

Spelerslijst

  • foto speler

    Robin

    Deboeuf

  • foto speler

    Remi

    Bauwens

  • foto speler

    Thias

    Dekeyzer

  • foto speler

    Felix

    Gadeyne

  • foto speler

    Querten

    Debusschere

  • foto speler

    Gilles

    Vandersteene

  • foto speler

    Yaro

    Dewitte

  • foto speler

    Mielo

    Casaert

Stafflijst

  • foto speler

    Steven

    Debusschere

    Coach

  • foto verantwoordelijke

    Bruno

    Dekeyser

    Tafelverantwoordelijke

matches

Matches lijst

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    Wytewa Roeselare G10 A

    Aug

    25

    12.45

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    OEFEN

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    1 - 1

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    BC Kortrijk Sport G10 A

    Sep

    01

    12.45

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    OEFEN

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    1 - 1

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    BT Holstra Wevelgem-Moorsele G10 B

    Sep

    23

    9.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    Basket Tielt G10 A

    Oct

    07

    9.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • Wytewa Roeselare G10 B
    VS
    BBC Spie Izegem G10 A

    Oct

    14

    9.00

    A

    Sportoase Roeselare

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    BBC Desselgem G10 B

    Oct

    21

    9.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    Wytewa Roeselare G10 D

    Nov

    10

    16.45

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • Wytewa Roeselare G10 D
    VS
    BBC Spie Izegem G10 A

    Nov

    17

    9.00

    A

    Sportoase Roeselare

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BT Holstra Wevelgem-Moorsele G10 B
    VS
    BBC Spie Izegem G10 A

    Nov

    24

    11.00

    A

    De Schelp Wevelgem

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • Basket Tielt G10 A
    VS
    BBC Spie Izegem G10 A

    Dec

    02

    9.00

    A

    De Ponte Tielt

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Dec

    09

    9.00

    A

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    Wytewa Roeselare G10 B

    Dec

    16

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

de training

De training

De spelers worden verwacht & niet te vergeten met sportschoenen en in sportkledij:

  • Dinsdag

    17u30 - 19u

    't Sok

    afgelast!

  • vrijdag

    17u30 - 19u

    't college

    afgelast!

de standen

De Standen

Helaas er zijn nog geen officiele standen ter beschikking