hoofdnavigatie

Navigatie als persoon

navigatie team

home > ploegen > detailploeg

G10BaliasU10B

Spelerslijst

  • foto speler

    Emely

    Corteville

  • foto speler

    Anna

    Cousen

  • foto speler

    Lennert

    Vancoillie

  • foto speler

    Warre

    Rogiers

  • foto speler

    Jasper

    Schacht

Stafflijst

  • foto speler

    Kris

    Labeau

    Coach

  • foto verantwoordelijke

    Vannessa

    Mattheeuws

    Ploegverantwoordelijk

matches

Matches lijst

  • Basket Tielt G10 A
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Sep

    23

    9.00

    A

    De Ponte Tielt

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • Wytewa Roeselare G10 B
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Sep

    30

    11.00

    A

    Sportoase Roeselare

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    BBC Desselgem G10 B

    Oct

    07

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    Wytewa Roeselare G10 D

    Oct

    21

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    BBC Spie Izegem G10 A

    Nov

    04

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BT Holstra Wevelgem-Moorsele G10 B
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Nov

    10

    11.00

    A

    De Schelp Wevelgem

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    -

    Lost

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    BT Holstra Wevelgem-Moorsele G10 B

    Nov

    17

    15.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    Basket Tielt G10 A

    Nov

    25

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BBC Spie Izegem G10 A
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Dec

    09

    9.00

    A

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • Wytewa Roeselare G10 D
    VS
    BBC Spie Izegem G10 B

    Jan

    12

    14.30

    A

    Sportoase Roeselare

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

  • BBC Spie Izegem G10 B
    VS
    Wytewa Roeselare G10 B

    Jan

    20

    11.00

    H

    't Sok Kachtem (Izegem)

    soort

    U10 Gem West-Vlaanderen R1F

    1

    /

    2

    /

    3

    /

    4

    /

    00 - 00

de training

De training

De spelers worden verwacht & niet te vergeten met sportschoenen en in sportkledij:

  • Dinsdag

    17u - 18u30

    Krekel

    afgelast!

  • vrijdag

    17u30 - 19u

    't college

    afgelast!

de standen

De Standen

Helaas er zijn nog geen officiele standen ter beschikking