BASKET MIDWEST

              SPIE IZEGEM

 

INFO BASKET MIDWEST SPIE IZEGEM  :
Voor informatie : mail to  info@basketizegem.be

INFO G-BASKET TEAM :
Voor informatie : mail to g-basket@basketizegem.be
Welkom aan onze nieuwe BASKET MIDWEST SPIE IZEGEM leden voor volgend seizoen  :

Tom , Redda , Egzon , Cédric , Dries , Leander , Kasper , Kevin , Jenko , Werner , Aart , Nand ,
Cédric , Vicky , Inge , Yliana , Sven , Backie en Lawrence .


Volgende wedstrijden staan reeds gepland voor maand augustus en september :

Zat 29/08
10:00 u
BASKET MIDWEST G-BASKET TEAM
'T sok Kachtem
Kennismaking
Zat 29/08
12:45 u
Wytewa Roeselare J18A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM J18A
Schiervelde
Oefenwedstrijd
82-36
Zon 30/08
09:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10A
vs
BJM-Gembas Knesselare G10B
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
1 - 1
Zon 30/08
09:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10B
vs
BJM-Gembas Knesselare G10C
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
1 - 1
Zon 30/08
11:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G12A
vs
BJM-Gembas Knesselare G12A
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
41-74
Zon 30/08
11:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G12B
vs
BJM-Gembas Knesselare G12B
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
30-24
Zon 30/08
13:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE C
vs
BJM-Gembas Knesselare HSE C
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
69-49
Zon 30/08
15:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE A
vs
BJM-Gembas Knesselare HSE A
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
66-68
Zon 30/08
17:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE B
vs
BJM-Gembas Knesselare HSE B
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
60-53
Zat 05/09
11:00 u
Gent Oost Eagles J18A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM J18A
Vogelhoek Melle
Oefenwedstrijd
75-49
Zat 05/09
17:00 u
Lions Zedelgem G12A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G12A
De Bosserij
U12 niv. 3C
13-100
Zat 05/09
18:30 u
Basket Hexia Zwevegem Deerlijk HSE B
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE D
Gaverhal
B.WVL poule J
96-50
Zon 06/09
10:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10A
vs
BBC Falco Gent G10A
'T sok Kachtem
U10 niv. 3B
1 - 1
Zat 12/09
09:00 u
Basket Hexia Zwevegem Deerlijk G10A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G10A
Gaverhal
U10 niv. 3B
1 - 1
Zat 12/09
13:15 u
BASKET MIDWEST IZEGEM J18A
vs
Kortrijk Spurs J16A
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
64-63
Zat 12/09
15:30 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE D
vs
Basket Desselgem HSE B
'T sok Kachtem
B.WVL poule J
48-45
Zat 12/09
17:30 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE B
vs
BT Bouw en Renovatie Lauwe HSE B
'T sok Kachtem
Oefenwedstrijd
71-57
Zon 13/09
09:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G12B
vs
Olympos Marke G12A
'T sok Kachtem
B.WVL U12C
20-79
Zon 13/09
11:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G12A
vs
Bobcat Wielsbeke G12A
'T sok Kachtem
B.WVL U12H
128-6
Zon 13/09
15:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE A
vs
CLEM Scherpenheuvel HSE A
'T sok Kachtem
B.v.VL poule A
Zat 19/09
12:00 u
BBC Helios Zottegem J16A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM J16A
Sportzaal Helios
U16 niv. 2B
Zat 19/09
13:00 u
Bebita Eernegem G12A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G12B
Sportcent.Eernegem
B.WVL U12H
Zat 19/09
13:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM J18A
vs
Hubo Limburg United J18A
'T sok Kachtem
U18 niv. 1C
Zat 19/09
15:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10A
vs
Basket Team Ion Waregem G10B
'T sok Kachtem
U10 niv. 3B
Zat 19/09
18:15 u
Mibac Middelkerke HSE B
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE B
De Branding
B.WVL poule E
Zat 19/09
19:00 u
BEBITA Eernegem HSE B
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE C
Eernegem
B.WVL poule M
Zat 19/09
20:30 u
Wezenvrienden Geraardsbergen HSE A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE A
De Veldmuis
B.v.VL poule A
Zon 20/09
09:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10B
vs
Holstra Wevelegem Moorsele G10C
'T sok Kachtem
U10 niv.4CD
Zon 20/09
11:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G14A
vs
KBC Gistel Oostende Duva Fruit G14A
'T sok Kachtem
U14 niv. 3B
Zon 20/09
14:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE B
vs
Avanti Brugge 2015 HSE B
'T sok Kachtem
B.WVL poule E
Zat 26/09
09:00 u
Basket Zwevegem Deerlijk G08A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G08A
Gaverhal
U08 niv. 4D
Zat 26/09
09:00 u
Basket SKT Ieper G14B
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G14A
Sporthal Ieper
U14 niv. 3B
Zat 26/09
10:00 u
BBC Groep Linden Oudenburg G12A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM G12B
Sporthal Ter Beke
U12 niv. 4BB
Zat 26/09
11:00 u
Bavi Vilvoorde J21A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM J21A
Sporthal Vilvoorde
U21 niv. 1C
Zat 26/09
13:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10A
vs
Basket Hexia Zwevegem Deerlijk G10A
'T sok Kachtem
U10 niv. 3B
Zat 26/09
13:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G10B
vs
Rapid Langemark G10B
'T sok Kachtem
U10 niv. 4CD
Zat 26/09
13:30 u
Racing Brugge J16A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM J16A
KTA Brugge
U16 niv. 2 B
Zat 26/09
15:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM G12A
vs
KBBC Oostkamp G12B
'T sok Kachtem
U12 niv. 3 C
Zat 26/09
18:00 u
Kortrijk Spurs HSE F
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE C
3 hofsteden
B.WVL poule M
Zat 26/09
20:30 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE A
vs
BBC De Westhoek Zwevezele HSE A
'T sok Kachtem
B.v.VL poule A
Zon 27/09
11:00 u
KBBC Oostkamp HSE C
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE D
Ridersfort
B.WVL poule M
FF 0-20
Zon 27/09
14:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE C
vs
Westhoek Zwevezele HSE B
'T sok Kachtem
B.WVL poule M
Zon 27/09
16:00 u
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE B
vs
Holstra Wings Wevelgem Moorsele HSE B
'T sok Kachtem
B.WVL poule E
Zon 27/09
17:00 u
Sint-Truidense Basketbal HSE A
vs
BASKET MIDWEST IZEGEM HSE A
Tuinwijk
B.v.VL poule A